Clubul optimistelor!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ELA76 - BINE AI VENIT

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

ELA76 - BINE AI VENIT Empty
MesajSubiect: ELA76 - BINE AI VENIT   ELA76 - BINE AI VENIT EmptySam 1 Oct - 11:11

TE ROG SA ITI FACI O SCURTA ETALARE SI S-O INTERPRETEZI APOI VEI AVEA ACCES SI LA RESTUL SECTIUNILOR.

PUP
Sus In jos
ela76
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 29
Puncte : 71
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 47
Localizare : suceava

ELA76 - BINE AI VENIT Empty
MesajSubiect: Re: ELA76 - BINE AI VENIT   ELA76 - BINE AI VENIT EmptyDum 2 Oct - 5:18

ELA76 - BINE AI VENIT Etalare10
Sus In jos
ela76
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 29
Puncte : 71
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 47
Localizare : suceava

ELA76 - BINE AI VENIT Empty
MesajSubiect: Re: ELA76 - BINE AI VENIT   ELA76 - BINE AI VENIT EmptyDum 2 Oct - 5:19


1. 1. Seria
Poziţia 1: ce să se aştepte-scrisoarea o veste
Poziţia 2: fericire pe termen scurt-de departe pt ca e calaretul asta inteleg
Poziţia 3: asociaţii în participaţiune-inima sa inteleg ca ma va afecta
Poziţia 4: despre pacea internă?- ancora se refera la blocaje pt ca o vad in asociere cu crucea
Poziţia 5: ce mai trebuie încă să se maturizeze?-crucea suferinte in cazul meu
Poziţia 6: în cazul în care există incertitudini?-cu referire la casa
Poziţia 7: complicaţii şi neînţelegeri-in legatura cu casatoria este inelul deci o legatura
Poziţia 8: ce se termină?-banii intradevar nu stau bine la partea finciara procese avocatii o cheltuiala mare
Poziţia 9: ce surpriza te asteapta?-cheia sa inteleg ca voi rezolva problemele


2. Seria
Punctul 10: Ceea ce doare sufletul tău?-sanatatea intradevar sunt ravasita
Poziţia 11: ceea ce trebuie să vorbiti împreună?-cred ca trebuie sa rezolvam problema impreuna
Poziţia 12: Ceea ce este implicat? -sanatatea nu prea ma descurc aici am semne de intrebare
Poziţia 13: în cazul in care există un nou început?-copilul sa inteleg ca voi avea un alt inceput
Poziţia 14: Frauda sau inteligenţa?-trifoiul inseamna noroc dar in cazul meu e aproape de nori deci inseaman tristete ceea ce si este
Poziţia 15: Ce te face sa fiti puternici impreuna?-insingurarea nu mai suntem impreuna chiar daca nu e oficial inca
Poziţia 16: ce idei ar trebui să urmărească?-un prieten

Poziţia 17: există o schimbare pozitivă în cadrul parteneriatului?-asta sunt eu
Poziţia 18: CUM VA VEDE ANTURAJUL DUMNEAVOSTRA SAU CE PARERE -ARE-asta e el intors cu spatele care arata raceala separarea
.3 Seria


Poziţia 19: există distanţă şi egoism?-cartea sa inteleg ca ma vede ca un mister pt ca nici nu prea vb si nu stie f multe de mine in ultimul timp dar si diferenta dintre noi eu am studii el nu
Poziţia 20: Nu vă deplasaţi suficient în public?-da cred ca se refera la faptul ca unii profita de pe urma mea sau se refera la faptul ca acesta situatie va fi indelungata dat fiind faptul ca si cartea e alaturi ma refer la separare care va dura ?
Poziţia 21: Există alte blocuri, chiar încăpăţânarea?-pasiune - bun sau nu există ameliorare?-sa inteleg ca intr-un final voi reusi prin vointa
Poziţia 22: ar trebui să vă decideţi pentru sau împotriva acestei legături?-cearta da sunt conflicte intre noi
Poziţia 23: Dacă există o separare?-obstacol munte deci trebuie sa trec cu pasi marunti prin asta nu va fi ceva repede si munte inseamna separare insingurare
Poziţia 24: Sentimentele tale sunt reciproca?-pasarile cred ca in cazul meu se refera la cearta excitare nervoasa, ganduri, separare nu stiu cred
Poziţia 25: cu acest partener te poti duce dintr-o legătură fixă?- calatoriile, dar si speranta
Poziţia 26: un nou partener este în aşteptare pentru tine?-sa inteleg ca e de la drum ca ne vom duce la o distractie
Poziţia 27: ceea ce este comun de comunicare?-sa inteleg ca se petrece rapid adica voi pleca undeva la drum la o distractie intentionam sa merg la un curs de perfectionare poate asta e


4. Seria
Poziţia 28: cum vedeti partenerul dumneavoastră dacă sunteţi intrebat, cum te vezi pe tine atunci când eşti un intrebat?-magie intradevar e un mister pt mine pt ca nu stiu ce face unde merge de unde vine
Poziţia 29: Cum te vezi pe tine atunci când eşti un intrebat, după cum va vede partenerul dumneavoastră dacă este intrebat?-succes intradevar profesional imi merge bine
Poziţia 30: Pasiune-siretenie vulpea da poate Musette are dreptate poate fi si sora mea de la drum poate fi si cineva siret nu stiu
Poziţia 31: caldura si securitate disponibile?-mama vb lui Musete poate fi barza pt ca mama imi estea laturi
Poziţia 32: atracţia este reciprocă?- ursul cred ca e tata pt ca e langa barza si pt ca si el ma sustine
Poziţia 33: partenerul dumneavoastră de securitate este suficient?-sicriul schimbare sfarsitul unei perioade inceputul alteia cred
Poziţia 34: impact negativ asupra parteneriatului din cauza constrângerilor financiare?-arata o perioada de timp negsarpele aici nu stiu poate fi chiar colega de birou care mi se pare cu 2 fete sau altcineva o femeie
Poziţia 36: sarcina voastra comuna-drumuri intradevar serviciul e la drum fac naveta
Asa am interpretat eu ca o incepatoare ce sunt daca ma puteti ajuta sa ma corectati sau sa-mi deschideti ochii asupra altor chestii pe care nu le vad eu, oricum va multumesc tuturor
[b]
Sus In jos
ela76
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 29
Puncte : 71
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 47
Localizare : suceava

ELA76 - BINE AI VENIT Empty
MesajSubiect: Re: ELA76 - BINE AI VENIT   ELA76 - BINE AI VENIT EmptyDum 2 Oct - 5:57

Eu sunt incepatoare dar m-am inscris pe forum pt ca vreau sa invat de la voi si va multumesc ca m-ati primit numele meu este MIHAIELA


Ultima editare efectuata de catre ela76 in Vin 25 Apr - 2:54, editata de 1 ori
Sus In jos
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

ELA76 - BINE AI VENIT Empty
MesajSubiect: Re: ELA76 - BINE AI VENIT   ELA76 - BINE AI VENIT EmptyDum 2 Oct - 6:15

nu e necesar sa divulgi numele complet si este suficient daca iti faci un jurnal la JURNALE si sa postezi numai acolo despre etalarile tale.
deja aici ai scris in 2 parti si eu ti-am raspuns dincolo.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ELA76 - BINE AI VENIT Empty
MesajSubiect: Re: ELA76 - BINE AI VENIT   ELA76 - BINE AI VENIT Empty

Sus In jos
 
ELA76 - BINE AI VENIT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» HERA - bine ai venit!
» Bine v-am gasit !
» Bine v-am gasit!
» bine v-am gasit
» CEAU SI BINE V-AM REGASIT

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul optimistelor! :: Cafenea - discutii diverse si prezentari!-
Mergi direct la: