Clubul optimistelor!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 CEAU SI BINE V-AM REGASIT

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
blue_moon
Invatacel
Invatacel
blue_moon


Mesaje : 10
Puncte : 42
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/12/2010

CEAU SI BINE V-AM REGASIT Empty
MesajSubiect: CEAU SI BINE V-AM REGASIT   CEAU SI BINE V-AM REGASIT EmptyJoi 3 Feb - 10:41

Ma numesc Carla!!!
Co mica prezentare asa stau in Franta mai exact Paris.
Ma pasioneaza lenormand .
Acum pentru Musette ,stai linistita ca nu fur nici o informatie de la nimeni am carti cumparate cum a zis si shany Iris Treppner , Sylvie Steinbach si altele . Nu ma duc cu informatiile nici unde .Am vazut o carte facuta de o romanca Madame Clara care spre nerusinarea ei a plagiat multe din etalarile facute de Sylvie Steinbach schimband numai numele personajelor ca nu putea sa spuna ca pe romanul Ion al cheama John asa ceva nu am mai vazut .Citeam cartea si ma frapa ceva si nu stiam de unde vine si mi_am adus aminte de un site american pe care Sylvie facea un cours avand la baza cartea ei adica trebuia sa o cumperi ca sa ai acces la studiu , adica sa postezi si intrand acolo am inceput sa citesc postarile ei si nu imi venea sa cred,aceeasi etalare ,carti si interpretari.Bun este ceva rusinos dar unii romani nu au verticalitate !!!
Acum sunt tacuta ca urmez niste cursuri de contabil si am examenul in mai nu am timp foarte mult pentru stat pe site,mai intru pe leno si imi fac cate o etalare sa vad ce se mai intampla.
Pentru mine este o pasiune nu fur ideeile nimanui pentru ca la mine nu merge asa ma uit la carti si le interpretez cum sunt date in carti ,mai este si intuitia si un feeling pe care al am atunci cand ma uit pe etalarea cuiva .Iar o chestie care nu o pot face este aceea de a interpreta etalarea cuiva fara sa fiu in contact cu ea,adica pe masura ce interpretez sa si vorbim.Bun asta e alta poveste.
Imi pare bine de cunostinta si sper sa nu te deranjeze Musette romanul pe care l_am scris.
Pacat ca nu am timp sa scanez cartea Sylviei ca sa aveti o idee cum le interpreteaza ea!!!Dar poate ca voi reusi!!!
Va pup si sa auzim de bine!!! flower CEAU SI BINE V-AM REGASIT 155996
Sus In jos
manu-manu
Initiat
Initiat
manu-manu


Mesaje : 194
Puncte : 591
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/01/2011

CEAU SI BINE V-AM REGASIT Empty
MesajSubiect: Re: CEAU SI BINE V-AM REGASIT   CEAU SI BINE V-AM REGASIT EmptyJoi 3 Feb - 11:16

Bine ai revenit printre noi.
Sus In jos
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

CEAU SI BINE V-AM REGASIT Empty
MesajSubiect: Re: CEAU SI BINE V-AM REGASIT   CEAU SI BINE V-AM REGASIT EmptyJoi 3 Feb - 11:36

bine ai venit Blue_moon si succes la examen.
stai fara grija ca mi-a zis shany ca nu esti spion cum intrase una Ela CEAU SI BINE V-AM REGASIT 565606
Sus In jos
ela76
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 29
Puncte : 71
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/10/2011
Varsta : 47
Localizare : suceava

CEAU SI BINE V-AM REGASIT Empty
MesajSubiect: Re: CEAU SI BINE V-AM REGASIT   CEAU SI BINE V-AM REGASIT EmptyJoi 24 Apr - 9:28

Buna fetelor nu am mai avut timp sa va vizitez si acum cum am intrat am aflat ca sunt spion. Nu sunt spion o spun cu mana pe suflet si sper sa mi fac timp sa mai intru pe site ccaci dela voi am invatat multe. Va pup si va doresc numai bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





CEAU SI BINE V-AM REGASIT Empty
MesajSubiect: Re: CEAU SI BINE V-AM REGASIT   CEAU SI BINE V-AM REGASIT Empty

Sus In jos
 
CEAU SI BINE V-AM REGASIT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» buna si bine v-am regasit
» bine v-am gasit
» Bine v-am gasit !
» Bine v-am gasit!
» HERA - bine ai venit!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul optimistelor! :: Cafenea - discutii diverse si prezentari!-
Mergi direct la: