Clubul optimistelor!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 trigger row

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
emma13
Initiat
Initiat
emma13


Mesaje : 198
Puncte : 427
Reputatie : 48
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 45

trigger row Empty
MesajSubiect: trigger row   trigger row EmptyDum 12 Dec - 5:16

trigger row Duminica
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

trigger row Empty
MesajSubiect: Re: trigger row   trigger row EmptyDum 12 Dec - 5:20

O etalare asemanatoare am facut si eu zilele trecute...Ultimele 2 coloane sunt identice...Te-ai gandit la mine cand ai facut-o? Surprised
Sus In jos
emma13
Initiat
Initiat
emma13


Mesaje : 198
Puncte : 427
Reputatie : 48
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 45

trigger row Empty
MesajSubiect: Re: trigger row   trigger row EmptyDum 12 Dec - 6:21

emma13 a scris:
trigger row Duminica
Modelul ăsta de etalare l-am găsit bântuind, femeile cu prea mult timp liber este periculoase la casa omului :lol:
Mi-a plăcut şi chiar am avut feed-back la ea
So, se interpretează coloanele
1 - trecutul până ieri
2 prezentul
3 viitor apropiat
4 în curând
Linia de mijloc este în mare evoluţia problemei
Înainte de etalare ar trebui să stabileşti ce înseamnă viitor apropiat şi pe curând, eu nu am făcut asta, deci om trăi şi om vedea
1. trecut Am primit mesaje de la un bărbat plăcut, care bărbat nu e partenerul meu şi a apărut pe neaşteptate în viaţa mea
2 Prezent Mă tot gândesc la o altă femeie care ar putea să-şi bage clopoţeii din coadă în relaţia mea şi sunt practic bolnavă de grija asta
3. Viitor apropiat Am găsit şi o variantă care spunea că barză + inel înseamnă schimbare de partener dar numai una, restul variază pe tema, logodnă, căsătorie, mariaj, relaţie fermă, cu bărbatul de sun inel bănuiesc
4 În curând REzultatul încă nu e clar şi o femeie, cred că eu, se teme din cauza asta dar buchet + călăreţ e un mesaj bun, invitaţii, cadouri, întâlnire fericită.
Linia centrală Apariţia unui alt bărbat o să mă ducă la stabilirea unei relaţii ferme poate logodnă dar oricum un final pozitiv cu măgarul zic io
Ce am mai citit despre etalare dacă ultima carte din rândul de mijloc e bună rezultatul va fi pozitiv, dacă este rea dar ultima carte din etalare e bună rezultatul tot va fi pozitiv
Dacă ultima carte pe linie e bună dar ultima din etalare e rea rezultatul e negativ

Sus In jos
Continut sponsorizat





trigger row Empty
MesajSubiect: Re: trigger row   trigger row Empty

Sus In jos
 
trigger row
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul optimistelor! :: Exemple de etalari!-
Mergi direct la: