Clubul optimistelor!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 timpul etalare scurta

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
emma13
Initiat
Initiat
emma13


Mesaje : 198
Puncte : 427
Reputatie : 48
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 45

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyMier 8 Dec - 8:00

Nu este un model de etalare găsit undeva am văzut pe un site o întrebare despre timp şi anume când va avea loc un eveniment şi o singură carte al răspuns. Eu am tras trei timpul etalare scurta Etalare
Întrebarea din mintea mea era când va deveni publică o relaţie, nu oficială în sesnul de mers la domnul primar ci numai public
Primele două cărţi cred că de fapt sunt un răspuns fără timp ceva de genul relaţia se va stabiliza în timpul indicat de cea de a treia adică barza deci februarie
Sus In jos
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyMier 8 Dec - 8:29

suma finala a cartilor este 3 - vaporul, asta inseamna ca e posibil ca relatia sa devina publica in perioada 21-31 ianuarie.

daca ei zic sa tragi o carte, una singura inseamna ca daca ai tras 3, trebuie sa le faci suma.
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyDum 12 Dec - 3:12

Am facut si eu o etalare de o carte. Intrebarea e: cand imi voi gasi servici? ( cred ca intrebarea asta o voi tot pune mult timp de acum incolo,
lol! )

Cartea care a iesit e Crucea.

Asta inseamna ca imi voi gasi de lucru peste 2-3 saptamani? Ar fi prea frumos ca Anul Nou sa-mi aduca un asa cadou...Probabil voi avea interviu de Craciun... lol!
La taiere mi-a iesit Copacul si Soarele, oare au si astea vreo importanta?
Sus In jos
emma13
Initiat
Initiat
emma13


Mesaje : 198
Puncte : 427
Reputatie : 48
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 45

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyDum 12 Dec - 3:37

Ady a scris:
Am facut si eu o etalare de o carte. Intrebarea e: cand imi voi gasi servici? ( cred ca intrebarea asta o voi tot pune mult timp de acum incolo,
lol! )

Cartea care a iesit e Crucea.

Asta inseamna ca imi voi gasi de lucru peste 2-3 saptamani? Ar fi prea frumos ca Anul Nou sa-mi aduca un asa cadou...Probabil voi avea interviu de Craciun... lol!
La taiere mi-a iesit Copacul si Soarele, oare au si astea vreo importanta?
Crucea arată între 15 zile şi 6 luni, datorită tăierii care arată vitalitate aş zice că mai curând dar în intervalul acesta
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyDum 12 Dec - 3:40

Multumesc, Emma. Deci pana la vara voi avea si eu serviciu.... lol!
Sus In jos
mystep
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 9
Puncte : 27
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 48
Localizare : Constanta

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyLun 17 Ian - 8:18

Ma numesc Simona (monic-pe celalalt forum)

fetelor...ajutati-ma!!! pe forumul de la lenormand mi s-a zis ca ma voi impaca cu prietenul meu... Vreau sa stiu peste cat timp? Ma ajutati voi, va rog..cele care aveti carti Lenormand. Eu am facut la etalari online despre asta...de sunt confuza deja. Ne-am despartit pe 28 decembrie 2010.

Multumesc din inima!
Sus In jos
mystep
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 9
Puncte : 27
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 48
Localizare : Constanta

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyMar 18 Ian - 2:38

mystep a scris:
Ma numesc Simona (monic-pe celalalt forum)

fetelor...ajutati-ma!!! pe forumul de la lenormand mi s-a zis ca ma voi impaca cu prietenul meu... Vreau sa stiu peste cat timp? Ma ajutati voi, va rog..cele care aveti carti Lenormand. Eu am facut la etalari online despre asta...de sunt confuza deja. Ne-am despartit pe 28 decembrie 2010.

Multumesc din inima!

Dragele mele, am incercat o etalare online ...
Mi-a iesit:

Secera

la Taiere - Trifoiul si Inelul

Clarificare - Crinul
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyMar 18 Ian - 2:59

mystep a scris:


Dragele mele, am incercat o etalare online ...
Mi-a iesit:

Secera

la Taiere - Trifoiul si Inelul

Clarificare - Crinul

In aprilie. Probabil la inceputul lunii aprilie.
Sus In jos
mystep
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 9
Puncte : 27
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 48
Localizare : Constanta

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyMar 18 Ian - 4:04

multumesc frumos,Ady!!

Musette mi-a spus ca etalarea online este inselatoare..avand in vedere ca am pus intreb asta de zeci de ori..<> cat de sigur poate fi raspuns ? Sad
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyMar 18 Ian - 5:06

Da, etalarea on line e inselatoare...Un raspuns sigur vei avea cand se va intampla ce-ti doresti. Wink Trebuie sa avem rabdare si sa ne traim prezentul.
Sus In jos
mystep
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 9
Puncte : 27
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 48
Localizare : Constanta

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyVin 25 Feb - 0:01

fetelor, va rog ajutati-ma si lamuriti-ma ... atunci cand intrebi peste cat timp se va intampla un anumit eveniment...

si iti iese :

Gradina

iar la taiere - femeia si muntele

gradina am vazut ca inseamna de la 1 saptamana pana la 3 luni

iar muntele de la 5 zile la 2 luni

femeia- nu reprezinta un timp anume...

cum intrepretez...??? intre 5 zile (cel mai mic timp din aceste carti) si 3 luni (cel mai mare timp ) sau cum??

multumesc frumos!!!
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyVin 25 Feb - 0:16

Eu as interpreta doar cartea Gradina, pentru timp. Nu iau in calcul si taierea...Deci intre 1 saptamana si 3 luni.
Dar muntele ala din taiere imi spune ca nu se va indeplini ce ai intrebat.
Sus In jos
mystep
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 9
Puncte : 27
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 48
Localizare : Constanta

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyVin 25 Feb - 0:31

am intrebat peste cat timp voi intra intr-o relatie stabila..

timpul etalare scurta 192779
Sus In jos
mystep
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 9
Puncte : 27
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 48
Localizare : Constanta

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyVin 25 Feb - 1:35

ady, sa inteleg ca se va implini greu chestia asta cu relatia stabila..sau... timpul etalare scurta 962508
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyVin 25 Feb - 1:39

Eu asa zic, ca sunt obstacole in indeplinirea dorintei tale...Probabil va dura mai mult pana se va implini. Nu sunt eu o experta in asta, asa vad eu etalarea ta....
Sus In jos
morethenme
Avansat
Avansat
morethenme


Mesaje : 291
Puncte : 784
Reputatie : 55
Data de inscriere : 06/12/2010

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptyVin 25 Feb - 9:16

Buna mystep...eu taierea o iau ca starea ta actuala sau ceea ce iti guverneaza starea in momentl etalarii...prin urmare taierea ar arata faptul ca tu ca si persoana te simti blocata cand te gandesti la posibilitatea de a avea o relatie...ai impresia sau poate chiar ai parte de blocaje exterioare...fie iti e greu sa te legi de cineva nou, fie chiar iti e greu sa cunosti persoane noi.....

in ceea ce priveste timpul ...eu nu as lua gradina ca fiind timp ci mai degraba o reuniune, petrecere, nunta, iesire etc....din etalarea ta as deduce ca vei cunoaste pe cineva in cadrul unei iesiri undeva...ptr timp eu as fi cerut o clarificare...

desigur insa si varianta de 5 zile pana la 3 luni nu as exclude-o...

timpul etalare scurta 367862
Sus In jos
mystep
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 9
Puncte : 27
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/01/2011
Varsta : 48
Localizare : Constanta

timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta EmptySam 26 Feb - 1:07

Da! Intr-adevar ..m-am gandit si eu la un blocaj.. si cam asa ma si simt.. blocata intre gandurile spre fostul ce m-a parasit la final de decembrie si doi barbati cu care este greu / dificil sa relationez.

ii cunosc si de putina vreme...mda, amandoi sunt de la drum..din capitala. Eu sunt din Cta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





timpul etalare scurta Empty
MesajSubiect: Re: timpul etalare scurta   timpul etalare scurta Empty

Sus In jos
 
timpul etalare scurta
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul optimistelor! :: Exemple de etalari!-
Mergi direct la: