Clubul optimistelor!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bebelusa - cea nou venita

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

Bebelusa - cea nou venita Empty
MesajSubiect: Bebelusa - cea nou venita   Bebelusa - cea nou venita EmptyJoi 30 Iun - 15:22

Bine ai venit printre noi BEBELUSA! Abia astept sa te cunoastem. spune-ne cine esti si de unde sti tu despre acest forum.
nu uita ca nu este un forum unde sa inveti ghicitul in lenormand, aici vin numai avansatii care vor sa aprofundeze.
este interzis sa faci o etalare si sa ceri ajutorul, fara ca tu sa iti faci prima interpretarea.
fa-ti o etalare si apoi mai vedem... nou venitii nu au acces la multe sectiuni din acest forum. ca sa iti ofer accesul trebuie mai intai sa te cunoastem.

pupici!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Bebelusa - cea nou venita Empty
MesajSubiect: Re: Bebelusa - cea nou venita   Bebelusa - cea nou venita EmptyVin 1 Iul - 4:59

Buna tuturor,ma cheama;;bebelusa;;zodia sagetator 35 de ani.cum am aflat de acest site?am scris la bara de google INEL IN CASA CRUCII LENORMANDDecateva luni am prins drag de cartile lenormand,sunt la inceput de drum sunt noua in domeniul acesta dar sper sa invat repede
Sus In jos
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

Bebelusa - cea nou venita Empty
MesajSubiect: Re: Bebelusa - cea nou venita   Bebelusa - cea nou venita EmptyVin 1 Iul - 12:33

si ai aflat ceva despre parteneriatul acela ce tine de destin? asta cam inseamna inel in cruce...e grav invers cruce in inel ca din experienta am vazut ca resprez. multa suferinta.
daca esti la inceput, consulta si www.lenormand.ro
mai multi gasesti acolo dornici sa invatzati impreuna.
aici fetele din 3 carti creaza o poveste...sunt avansate. trebuie sa inaintezi mult ca sa intri in hora cu noi. posteaza-ti o etalare te rog...aici. flower
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Bebelusa - cea nou venita Empty
MesajSubiect: Re: Bebelusa - cea nou venita   Bebelusa - cea nou venita EmptySam 2 Iul - 0:27

BINE AM SA FAC O ETALARE CU TREI CARTI .PENTRU SEMNIFICATOR FEMEIA ...TAIEREA TRIFOI -VAPOR
Bebelusa - cea nou venita ETALARECU3CARTI
PE TRECUT CARTEA PESTII POATE SA INSEMNE UN SUCCES MATERIAL,DAR SI LACRIMIAICI TIND SA CRED DE LACRIMI
COPILUL IN POZITIA 2 A PREZENTULUI ADUCE ,O NOUTATE,DAR SI NAIVITATE,CEVA CE CRESTE SI SE DEZVOLTA,INCET DAR SIGUR,
PE POZITIA 3 AVEM BARZA O SCHIMBARE ,AICI AM CERUT CLARIFICARE PT BARZA SI MI-A IESIT SARPELE CARE INSEAMNA CA SCHIMBAREA SAU MODIFICARILE SUNT INTARZIATE,INCA NU SUNT POSIBILE,DIN CAUZA UNEI FEMEI SARPE.TAIERE TRIFOI VAPOR,,ANUNTA O CALATORIE REUSITA DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE EU ATAT AM PUTUT SA SPUN DAC VOI VEDETI ALTFEL ASTEPT PARERILE.
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

Bebelusa - cea nou venita Empty
MesajSubiect: Re: Bebelusa - cea nou venita   Bebelusa - cea nou venita EmptySam 2 Iul - 1:44

Eu vad o sarcina, asteptata de mult timp...Cred ca e o fetita pe drum... Wink
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Bebelusa - cea nou venita Empty
MesajSubiect: Re: Bebelusa - cea nou venita   Bebelusa - cea nou venita EmptySam 2 Iul - 2:27

atunci ,eu una ies din joc,nu am partener deci sarcina se refera la altcineva
Sus In jos
chansond3au
Initiat
Initiat
chansond3au


Mesaje : 212
Puncte : 653
Reputatie : 15
Data de inscriere : 27/01/2011
Varsta : 60
Localizare : Romania

Bebelusa - cea nou venita Empty
MesajSubiect: Re: Bebelusa - cea nou venita   Bebelusa - cea nou venita EmptyDum 3 Iul - 0:24

Bebelusa - cea nou venita 479991 BEBELUSA

Referitor la etalarea ta , eu as spune ca este vorba despre o schimbare de bun augur , iar femeia-șarpe ( femeie inteligenta , independenta , sigura pe ea , ai putea fi chiar tu ) Este doar o părere a unei începătoare !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Bebelusa - cea nou venita Empty
MesajSubiect: Re: Bebelusa - cea nou venita   Bebelusa - cea nou venita EmptyDum 3 Iul - 0:31

SI eu asa am vazut dar apare un sarpe acolo care este pe faza intotdeauna
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bebelusa - cea nou venita Empty
MesajSubiect: Re: Bebelusa - cea nou venita   Bebelusa - cea nou venita Empty

Sus In jos
 
Bebelusa - cea nou venita
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul optimistelor! :: Cafenea - discutii diverse si prezentari!-
Mergi direct la: