Clubul optimistelor!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 pt o prietena

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
monja
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 29
Puncte : 102
Reputatie : 15
Data de inscriere : 22/03/2011

pt o prietena Empty
MesajSubiect: pt o prietena   pt o prietena EmptyJoi 24 Mar - 5:35

pt o prietena Etalare

am postat si pe celalalt forum dar...
recunosc plagiatul...e un copy parte de dincolo dar aici sper la un raspuns

deci poate imi confirmati voi cate ceva din ce vad eu...
Buunn…deci ea …de fapt hai sa incep cu colturile avem luna ancora deci o situatie emotionala stabila, sau o situatie care nu se schimba – poate in legatura cu serviciul acum…isi face griji sau are emotii pt locul de munca si sarpe femeia – si data trecuta am avut senzatia asta…ca sotul cumva …sau poate unde mama ei e inveninata contra lui – ca sarpele e pe barbat..oricum aici nu e de bine…vedem mai departe ce si cum
Luna pe calaret deci emotii intense, dinamice, ancora pe cruce – durere din cauza serviciului sau probleme de sanatate…uite ca tre sa vad crucea ce inseamna din punctul asta de vedere
Pe carti de mijloc ar fi niste carti buniosare – inel – un contract cu care ii rasare soarele la o institutie inalta si pt care se va bucura cred…sau isi va pune niste sperante…totusi langa inima e crucea…deci pana la urma nu se concretizeaza nici aici ?
In jurul femeii – ar fi vulpea ceva nu e in regula cu o decizie pe care o ia si va intampina niste obstacole greu de trecut in casa in legatura cu munca…va avea nelinisti pe care va incerca sa le ascunda…lanfa ea sunt o femeie – drum- semn de aer ? si un barbat – semn de foc ? sotul e balanta iar mama ei e peste…deci nu stiu cine sunt persoanele primeste o veste in casa privitor la obstacole aparute in urma unor certuri – probabil cu mama ei
Femeia e pe buchet dei poate mici daruri ?, buchetul e pe inima deci daruri de suflet iar inima e pe luna deci daruri de suflet care o emotioneaza ….si asta rapid in urmatoarele cateva zile – luna e pe calaret

Barbatul e pe casa trifoi – deci are parte de mici noroace, trifoiul e pe turn – deci de la scoala poate , turnul e pe soarece – deci daca castiga ceva ii si da mai departe pt casa- soarecele e pe casa iar casa e pe caine – deci probabil ca ii cumpara ceva
Sarpele ala e pe diagonala barbatului – dar el e cu spatele la ea…si sarpele are sicriul dupa el…deci sa zic ca vrea sa o termine cu o femeie si sa devina transant…dupa aia vine coasa…deci poate ii va cere ei sa o termine cu maica sa si va pune el piciorul in prag…
In legatura cu munca – clar cineva o tradeaza – in loc sa o ajute ii pune piedici si aici ma gandesc din nou la mama ei-in jurul ancorei e vulpea si sarpele – primeste totusi vesti dar mici…ia niste decizii dar nu as vede sa rezolve asa rapid cu locul de munca
Niste emotii pt o decizie, spera la o rezolvare pe secret dar sicriul - …boala ascunsa ? pt ancora serviciu – zbucium, pana la urma o sa ii rasara soarele dar micut – copil,o sansa o raza de undeva si vine sarpele cu vulpea – cumva o sa fie tradata vapor – si se desparte de ceva, lasa in urma inelul ??? si o sa aiba parte de vorbe, barfe, pt bani urs - cu un prieten care o ajuta si pt sanatatea ei va face niste analize, va avea mici problemute, va fi o chestie confuza dar si mici rezolvari – trifoi, primeste vesti care ii aduc durere – crucea si mici pierderi – soarecele in ruma unei schimbari in casa…poate isi va schimba casa ?
Va avea intalniri – poate interviuri, va spera sa rezolve ceva cu un barbat mai in varsta sa ii deea veste, dar va avea muntele
O femeie sau niste daruri de la o femeie ii vor aduce stele cu un barbat alaturi impreuna ei doi
Si se vor certa se va autoizola si va taia ceva brusc – o relatie cu un barbat mai varsta, sau ceva in familie se va termina brusc
Tare ciudate…..din pacate eu una nu vad relatia cu sotul tare bine….e prima data cand vad asta si nu il cred in stare sa o insele…poate e mama ei femeia sarpe...
voi ce parere aveti?
Sus In jos
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

pt o prietena Empty
MesajSubiect: Re: pt o prietena   pt o prietena EmptyJoi 24 Mar - 6:53

scumpa, tu nu ai acces la jurnale??? nu poti scrie si tu acolo??? pt o prietena 191578 pt o prietena 819563
Sus In jos
monja
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 29
Puncte : 102
Reputatie : 15
Data de inscriere : 22/03/2011

pt o prietena Empty
MesajSubiect: Re: pt o prietena   pt o prietena EmptyJoi 24 Mar - 8:35

Pai...probabil ca am acces :D numai ca mi am dat seama tarziu de cat de multa libertate am...nu vedeam padurea din cauza crengilor :)si acum? scriu din nou acolo? sau te rog pe tine sa muti topicul?imi pare rau ca te bat la cap :)
Sus In jos
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

pt o prietena Empty
MesajSubiect: Re: pt o prietena   pt o prietena EmptyJoi 24 Mar - 9:38

pe viitor sa-ti faci un jurnal acolo in jurnale. pup
Sus In jos
Continut sponsorizat





pt o prietena Empty
MesajSubiect: Re: pt o prietena   pt o prietena Empty

Sus In jos
 
pt o prietena
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul optimistelor! :: Cafenea - discutii diverse si prezentari!-
Mergi direct la: