Clubul optimistelor!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Exista barbat sa nu insele???

In jos 
+7
morethenme
emma13
mar
Andr_a
Ady
dorasilvana91
Musette
11 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyDum 2 Ian - 12:28

eu una vad ca barbatii inseala indiferent de varsta si de profesie.
voi ce parere aveti???
Sus In jos
dorasilvana91
Avansat
Avansat
dorasilvana91


Mesaje : 297
Puncte : 696
Reputatie : 17
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyDum 2 Ian - 12:36

tatal meu e cel mai fidel barbat pe care il cunosc Exista barbat sa nu insele??? 565606
Sus In jos
http://zuzicamica.hi5.com
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyDum 2 Ian - 13:15

serioooooosss?
Sus In jos
dorasilvana91
Avansat
Avansat
dorasilvana91


Mesaje : 297
Puncte : 696
Reputatie : 17
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyDum 2 Ian - 13:23

DA! Exista barbat sa nu insele??? 746285
Sus In jos
http://zuzicamica.hi5.com
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyDum 2 Ian - 22:41

Eu cred ca exista barbati care nu inseala. Cum exista si femei care nu inseala, asa exista si barbati. Unii poate ca nu au cu cine, nu au tentatii, altii de moralitate.
Sus In jos
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyLun 3 Ian - 1:05

sau altii nu au cu ce...sunt cam impo Exista barbat sa nu insele??? 395245
Sus In jos
Andr_a
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 126
Puncte : 277
Reputatie : 7
Data de inscriere : 06/12/2010

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyLun 3 Ian - 1:38

Cred ca exista dar e 1 la 1000000000. Deci aratati-mi-l pe ala fidel. geek
Sus In jos
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyLun 3 Ian - 2:21

Exista barbat sa nu insele??? 522432
Sus In jos
mar
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 22
Puncte : 66
Reputatie : 14
Data de inscriere : 22/12/2010

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyMar 4 Ian - 2:24

Eu va pot aduce o muuultime de exemple de barbati care nu inseala.
Nu pentru ca nu au cu ce, ci pe tru ca au multe ocupatii, hobbiuri, au anumite standarde morale si de viata care ii tin departe de asa ceva.

Am prieteni buni barbati cu care mai discut, rude de sex masculin care mi-au vorbit de tot felul de situatii pe care le-au considera comice.

Sa va mai zic ca stiu multe femei atragatoare care au fost refuzate de barbati? Exista barbat sa nu insele??? 395245 Asta chiar m-a ajutat sa depasesc rejudecata conform careia "barbatul nu refuza daca i se ofera". Aiurea!

Sunt femei care inseala la greu pentru bani sau pentru propria placere. Sunt acele femei care par cele mai nevinovate: gen prietena cea mai buna, vecina cu o casatorie foarte fericita etc.


Totul tine de conceptia de viata, de prioritati etc.
Eu cred ca in ziua de azi sunt mai putin barbati care inseala comparativ cu timpurile trecute. Acum au totul pe "tava". Exista o suprasaturatie in ceea ce priveste sexualitatea peste tot: cluburi, tv, net.
A devenit obositor si plictisitor. Adica nu mai e nimic de descoperit. scratch


Iar barbati... inseala mai mult cei care vor sa se dea mari la prieteni si carora existenta li se pare mai palpitanta cand stiu ca fac lucruri interzise. Pentru ca nu au cu ce altceva sa isi umple timpul.
Sus In jos
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyMar 4 Ian - 2:32

asta asa este, barbatul din ziua de azi nu prea mai are de ce sa fie tentat de un trup gol ca asta vede mereu oriunde...peste tot femei mai mult goale.
Sus In jos
emma13
Initiat
Initiat
emma13


Mesaje : 198
Puncte : 427
Reputatie : 48
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 45

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyMar 4 Ian - 4:58

Nu cred că există bărbaţi sau femei care înşală, există oameni, nu ţine de sex ci de structura sufletească , poate ei înşeală mai frecvent pentru că de-a lungul timpului aşa a fost cutuma socială, cea păzită era femeia pentru a se asigura că nu naşte copilul altuia, poate din cauza asta ei sunt mai neglijenţi şi aflăm mai uşor despre ei
Sus In jos
morethenme
Avansat
Avansat
morethenme


Mesaje : 291
Puncte : 784
Reputatie : 55
Data de inscriere : 06/12/2010

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyJoi 6 Ian - 8:31

hai ma fete....fiti realiste...barbati care nu inseala???...NO WAY!!...pana si cel mai nevinovat inseala macar cu gandu'...ca nu i se da ocazia e altceva...dar sa nu insele?...NU CREDDD..... lol! ....parerea mea e ca orice barbat inseala macar o data in viata...
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptySam 8 Ian - 0:49

morethenme a scris:
hai ma fete....fiti realiste...barbati care nu inseala???...NO WAY!!...pana si cel mai nevinovat inseala macar cu gandu'...ca nu i se da ocazia e altceva...dar sa nu insele?...NU CREDDD..... lol! ....parerea mea e ca orice barbat inseala macar o data in viata...

Eu as completa cu ceva, si femeile inseala macar odata in viata, nu doar barbatii, asa ca nu ar trebui sa-i judecam atat. Ma refer la ce ai scris tu, ca macar cu gandul tot inseala. Zi-mi o femeie care nu s-a uitat dupa un barbat bine pe strada si nu si-a inchipuit cum ar fi cu el? Dar in privinta inselatului fizic, eu cred ca exista barbati care nu inseala, tot asa cum exista si femei care nu inseala. Wink Exista barbat sa nu insele??? 191578
Sus In jos
morethenme
Avansat
Avansat
morethenme


Mesaje : 291
Puncte : 784
Reputatie : 55
Data de inscriere : 06/12/2010

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptySam 8 Ian - 1:10

ce sa-i faci???...cu totii suntem supusi pacatului..... lol!
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptySam 8 Ian - 1:15

Cam ai dreptate. Dar sa nu judecam pe altul, atata timp cat facem si noi aceleasi greseli. lol!
Ca o paranteza, eu tot timpul trebuie sa fiu contra, fara sa am ceva personal cu cineva, sper ca nu te superi ca m-am luat un pic de postul tau. Exista barbat sa nu insele??? 705828
Sus In jos
morethenme
Avansat
Avansat
morethenme


Mesaje : 291
Puncte : 784
Reputatie : 55
Data de inscriere : 06/12/2010

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptySam 8 Ian - 3:41

nu ma supar...nu am de ce...de altfel toate avem opinii proprii si diferentele dintre noi ne atrag in cea mai mare parte....tot ca o paranteza...evident exista si femei care inseala...in cazul femeilor insa, parerea mea e ca numarul celor care au tupeul sa incerce e mult mai mic si asta nu neaparat tine de faptul ca sunt femei ci poate mai mult de o morala colectiva, care pune femeia in centru familiei atunci cand vorbim despre exemple in viata....in cazul femeilor rolul de sotie este mult surclasat de cel de mama si toate "obligatiile" ce decurg din el...poate de aici si curentul exemplului moralist pentru unele femei...evident insa...nu ptr toate
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptySam 8 Ian - 3:46

Stii cum e..Fiind femei, barfim barbatii. Probabil intr-o discutie intre barbati, ei zic ca orice femeie inseala. Am si eu un pitic pe creier: ma tot pun in locul celuilalt, cum m-as simti sa fiu tratata ca celalalt. De aia evit sa pun etichete generale. In orice exista exceptii....care intaresc regula... lol!
Sus In jos
morethenme
Avansat
Avansat
morethenme


Mesaje : 291
Puncte : 784
Reputatie : 55
Data de inscriere : 06/12/2010

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptySam 8 Ian - 3:51

eu probabil is mai hotarata...cand e vb de barbati e greu sa fiu convinsa ca exista exceptii...ca sa le cred ar fi necesar sa le cunosc...iar pana acum nu am avut prilejul.....dar cine stie ....viata e lunga...vom vedea noi.... Exista barbat sa nu insele??? 75430
Sus In jos
Ady
Avansat
Avansat
Ady


Mesaje : 383
Puncte : 941
Reputatie : 16
Data de inscriere : 05/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Cu cei dragi...

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptySam 8 Ian - 3:59

Nu cred ca poti fi 100% sigura ca un anumit barbat nu a inselat sau nu va insela vreodata.
In cazul meu, sunt de 10 ani impreuna cu sotul meu, nu m-a inselat niciodata pana acum (sunt sigura 100% si aici ma refer la inselat fizic), am fost prima femeie din viata lui ( si el primul barbat din viata mea). Nu pot sti insa daca in viitor nu ma va insela sau nu il voi insela. Vom trai si vom vedea. Wink
Sus In jos
manu-manu
Initiat
Initiat
manu-manu


Mesaje : 194
Puncte : 591
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/01/2011

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyMar 11 Ian - 20:52

Am citit cam tot ce ati scris la acest subiect si as putea spune ca intr-adevar desi si parerea mea e ca 90% din barbati inseala totusi am intalnit, mai bine zis, cunosc si barbati care dupa casatorie si-au schimbat modul de viata.Asa ca, asa cum am citit parca la Emma in acest sens conteaza foarte mult educatia, standardele morale, fiecare decide daca e bine sa fca sau nu ceva.Din pacate nu ma numar printre femeile norocoase care au acasa astfel de barbati
Sus In jos
luminita
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 26
Puncte : 78
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/03/2011
Varsta : 48

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyVin 25 Mar - 2:20

Buna inseamna ca eu nu sint o femeie normala queen e adevarat ca mi-am inselat sotul , este o vorba care se zice , ce nu gasesti acasa mergi sa cumperi .Na-m facut-o din interes si nici pt. un scop , scopul a fost placerea , eu cred ca fiecare femeie isi doreste sa mai fie iubita intradevar .sau ma insel eu. cred ca incep cu dreptul aicea Exista barbat sa nu insele??? 395245
Sus In jos
Musette
Avansat
Avansat
Musette


Mesaje : 965
Puncte : 2527
Reputatie : 75
Data de inscriere : 07/12/2010
Varsta : 43
Localizare : Romania

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyVin 25 Mar - 2:22

Exista barbat sa nu insele??? 565606
Sus In jos
luminita
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 26
Puncte : 78
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/03/2011
Varsta : 48

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyVin 25 Mar - 2:32

adica? ce sa inteleg? asta sint eu cum am mai scris eu vreau sa spun adevarul minciuni pot scrie multe , dar vreau sa fiu eu Exista barbat sa nu insele??? 357544 adica sa scriu ceea ce gindesc
Sus In jos
manu-manu
Initiat
Initiat
manu-manu


Mesaje : 194
Puncte : 591
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/01/2011

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyVin 25 Mar - 8:55

Felicitari Luminita, macar ai curaj si spui lucrurilor pe nume, te apreciez pentru asta, putini oameni in ziua de azi o mai fac.
Sus In jos
luminita
Invatacel
Invatacel



Mesaje : 26
Puncte : 78
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/03/2011
Varsta : 48

Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? EmptyVin 25 Mar - 10:13

sau probabil ma-m gindit ca majoritatea care sint aici sint casatoriti iar partenerul sau partenera are acces la program si nu poate scrie lumea adevarul , dar in gind , fiecare gindeste alceva Exista barbat sa nu insele??? 245241
Sus In jos
Continut sponsorizat





Exista barbat sa nu insele??? Empty
MesajSubiect: Re: Exista barbat sa nu insele???   Exista barbat sa nu insele??? Empty

Sus In jos
 
Exista barbat sa nu insele???
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul optimistelor! :: Cafenea - discutii diverse si prezentari!-
Mergi direct la: